DUYURULAR

ORTAOKUL İHTİYAÇ LİSTESİ

2019-2020 EĞİTİM

ÖĞRETİM YILI 1.SINIF

İHTİYAÇ LİSTESİ

Şebnem LGS kampı 26 Ağustos'da devam edecek!

2019-2020 Eğitim Öğretim döneminde okulumuzun servis taşımacılığını yapmak isteyen firmalar 5 Ağustos 2019 tarihine kadar "Okul Servis Araçları Taşımacıyı Tespit Komisyonuna" tekliflerini getirebilirler. Konuyla ilgili,

KREŞ

2007 -2008 Eğitim-Öğretim yılında hizmete giren Şebnem Kreş ve Gündüz Bakımevi, bugüne gelinceye kadar bini aşkın
Minik yüreklere sevgi tomurcuğu ekmiştir.
“İDEAL İNSAN LİDER NESİLLER YETİŞTİRMEK “
Sloganıyla yola çıkan kreşimiz küçük dimağlara büyük hedefler işlemektedir.

Özel Şebnem Okulları - Anasınıfı
Şebnem Anasınıfı ile 7 yıllık eğitim tecrübesini geleceğimizi emanet edeceğimiz yavrularımıza güvenle teslim edebilirsiniz. Anasınıfının, yavrularımızın ilkokul öncesi hazırlık aşaması taşıması itibari ile önemini çok iyi bilen Özel Şebnem Okulları tecrübeli eğitmen kadrosu ile öğrencilerimizi en iyi şekilde eğitim hayatına hazırlamaktadır.

Özel Şebnem Okulları - İlkokul
Özel Şebnem İlkokulu, öğrencilerimizin gerek eğitim bilimleri gerekse evrensel değerleri temel olarak öğreneceği sağlıklı bir ortam sunmaktadır. Öğrencilerimizin, okula ilk adımlarını doğru yönlendirebilmek ve önlerindeki uzun eğitim dönemlerine tatlı bir başlangıç yapmasını hedeflemektedir.

Biz öğrencilerimizin her yönüyle gelişmesine önem veririz. Akademik başarının yanında milli manevi gelişimini destekleriz. Spor yapan, sanattan zevk alan bireylerin daha başarılı olduğunu biliriz.

ANASINIFI
İLKOKUL
ORTAOKUL

© Tüm Hakları Saklıdır Sebnem Okulları

  • Instagram Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge